Abb – 2CDL200001R0012
Abb – 2CDL200001R0012
MODULAR DIN RAIL PRODUCTS
⍾
Abb – 2CDL200001R0012
>15
Protection cover BSK
Catalog description
BSK - Shock Protection Cap
Customs tariff number
Weight
0.004 kg
Dimensions
(WxHxD/L) 85 mm x 24 mm x 12 mm