Schneider Electric – LC1D12P5
Schneider Electric – LC1D12P5
LC1 - TESYS D
⍾
Schneider Electric – LC1D12P5
>15
Stycznik mocy I=12A [AC-3] cewka 230VAC 50Hz styk pom 1NO 1NC zaciski skrzynkowe