Schneider Electric – LC1D12P7
Schneider Electric – LC1D12P7
LC1 - TESYS D
⍾
Schneider Electric – LC1D12P7
>15
TeSys D contactor – 3P(3 NO) – AC-3 – <= 440 V 12 A – 230 V AC coil Auxiliary contact composition: 1 NO + 1 NC.