Fluke – Fluke FLK-100-CLKT C-Range IR Window 4″ (100mm)
PRODUCTS
⍾
>15
C-Range IR Window for Outdoor and Indoor Applications, 4″ (100m) with KWIK Twist.
Browse IR WINDOWS catalog
Downloads
Datasheet
Download
Related in
IR Windows
⍾ Page 1
Product details
Add to RFQ
Fluke CV301 ClirVu 75 mm (3 in) Infrared Window, Security Key - Fluke
Product details
Fluke CV400 ClirVu 95 mm (4 in) Infrared Window, Hand Turn - Fluke
Fluke CV401 ClirVu 95 mm (4 in) Infrared Window, Security Key - Fluke
Fluke FLK-050-CLKT C-Range IR Window 2" (50mm) - Fluke
2" (50mm) C-Range IR Window for indoor and outdoor applications, with KWIK Twist Key that easily swivels off.
Fluke FLK-075-CLKT C-Range IR Window 3" (75mm) - Fluke
3" (75mm) C-Range IR Window for indoor and outdoor applications, with KWIK Twist Key that easily swivels off.
Fluke CV300 ClirVu 75 mm (3 in) Infrared Window, Hand Turn - Fluke
Fluke CV200 ClirVu 50 mm (2 in) Infrared Window, Hand Turn - Fluke
Fluke CV201 ClirVu 50 mm (2 in) Infrared Window, Security Key - Fluke