Fluke – Fluke FUSE-440MA/1000VB5 1000V Fuse, 440mA, 1000V, Pack of 5
ACCESSORIES
⍾
>15
Fast acting replacement fuse for Fluke Digital Multimeters. Comes in packs of 5. The fuse current is 440mA and voltage rating VAC is 1kV.