Schneider Electric – LC1D12K7
Schneider Electric – LC1D12K7
LC1 - TESYS D
⍾
Schneider Electric – LC1D12K7
>15
TeSys D contactor – 3P(3 NO) – AC-3 – <= 440 V 12 A – 100 V AC coil Poles description: 3P. Power pole contact composition: 3 NO.