Schneider Electric – LC1D15065G7
LC1 - TESYS D
⍾
>15
TeSys D contactor – 3P(3 NO) – AC-3 – <= 440 V 150 A – 120 V AC 50/60 Hz coil Poles description: 3P. Power pole contact composition: 3 NO.