Sick – IM30-15NPO-ZW1
Sick – IM30-15NPO-ZW1
IM30
⍾
Sick – IM30-15NPO-ZW1
>15
Cylindrical threaded housing, IM30. Sensing range Sn: 15 mm. Connection type: Cable, 3-wire, 2 m.
Browse 10 ... 20 MM catalog
Downloads
SICK IM30-15NPO-ZW1 Datasheet PDF (en)
Download
Related in
10 ... 20 mm