Siemens – 6FC5203-0AF22-1AA2
Siemens – 6FC5203-0AF22-1AA2
SPARE PARTS / DISCONTINUED
⍾
Siemens – 6FC5203-0AF22-1AA2
>15
****spare part**** SINUMERIK Machine Control Panel MCP 483 MPI/PROFIBUS DP, width 19″ Membrane keys, 22 mm EMERGENCY OFF
Customs tariff number
Expected origin
DE
Weight
1.700 kg
Browse 6FC5 / SPARE PARTS / DISCONTINUED catalog
Related in
6FC5 / Spare parts / Discontinued
⍾ Page 1
« Prev page
Next page »
Product details
Add to RFQ
6FC5835-1GY40-5YA0 - Siemens
SINUMERIK 828D, SW24x CNC software Turning, Export Software 4.8 on CF card with license
Product details
6FC5836-3GY40-5YA0 - Siemens
SINUMERIK 828D, SW28x CNC software G-TECH, Export Software 4.8 on CF card with license
6FC5835-1GY40-2YA0 - Siemens
6FC5831-2GY20-0YA0 - Siemens
6FC5463-6FA20-4AG0 - Siemens
6FC5411-0AA00-0AA0 - Siemens
****spare part**** SINUMERIK 810D/840D single peripheral module 64 DI/32 DQ isolated; 32 DQ with 0.5 A short-circuit-proof total current of outputs=12 A simultaneity factor 0.75%
6FC5410-0AY03-0AA2 - Siemens
6FC5412-0FA10-0AA0 - Siemens
6FC5410-0AY03-1AA0 - Siemens
6FC5410-0AX02-1AA0 - Siemens
6FC5447-0AA00-0AA1 - Siemens
****spare part**** SINUMERIK 810D CCU box enclosure for electronic control CCU box with 3 integr. power units: 2*6 A/12 A for feed drives 1*18/36 A for feed drives or 24 A/32 A for main spindle drives